İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Oyuncu Oğlumuza Acil Ömürlük Yuva

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
Türü Kedi Cinsleri
Cinsi Sarman Kedi
İlan No 8685
İlan Tarihi 30 Haziran 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Sahiplendirme
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 171 kez görüntülendi.

2 buçuk aylık yavrumuzu takip şartlı, evde sinekliği/teli bulunan, sorumluluk sahibi ve düzeni oturmuş kişilere sahiplendirmek istiyoruz. Annesini emmeyi yeni bıraktı. Hiç sokak görmedi, evde doğdu. Şu an geçici yuvada ama zamanı azaldı. Her semtten arayabilirsiniz. Kuru mama yiyor, tuvalet eğitimi var. İsmi geçici olduğu için bilmiyor, siz değiştirebilirsiniz. Ücretsiz yuvalandırıyoruz.

Yorumlar

Eylül

Üyelik tarihi: 30 Haziran 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Eylül
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.