İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Orjinal A Sınıfı Alman Kurdu Erkek Ve Dişi

Orjinal A Sınıfı Alman Kurdu Erkek Ve Dişi

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Alman Kurdu
İlan No 45388
İlan Tarihi 31 Ocak 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 18 İstek aldı
İncelenen İlan 10 Arama aldı
Görüntülenme 308 kez görüntülendi.

-2 aylık Yavrularım erkek ve dişi orjinal A kalite Irk ve sağlık garantili. -Günü gelen iç dış parazit aşıları veteriner tarafından hepsi yapılmaktadır. -Yavrularım ev üretimi özenle sabah öğlen akşam bakılmaktadır. -Kuru mama yiyor. -İstanbul İl içi kapı teslim yapabilirim -il dışı gönderim sağlayabilirim veya kendiniz gelip alabilirsiniz. -Detaylı bilgi ve sorularınız için mesaj atabilirsiniz

Yorumlar

Taha budak

Üyelik tarihi: 8 Kasım 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Taha budak
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.