İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Mükemmel Maltipoo Bebekler

Mükemmel Maltipoo Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 42538
İlan Tarihi 17 Ocak 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 9 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 311 kez görüntülendi.
Sevgi Dolu Maltipoo Yavruları'mi Arıyorsunuz! Merhaba! Biz, minik Maltipoo yavrularımız için sevgi dolu yuvalar arayan bir aileyiz. Bu sevimli yavrularımız, Maltese ve Toy Poodle ırklarının bir melezi olarak bilinen Maltipoo'lardır. Maltipoo'lar, hem dış görünüşleri hem de kişilikleri ile özel ve eşsiz arkadaşlardır. Zeki, oyuncu ve çok sevecen olan bu yavrular, aile hayatına mükemmel bir şekilde uyum sağlarlar. Aynı zamanda, düşük dökülmeli tüy yapısı sayesinde alerjisi olan kişilere de uygun bir seçenektir. Yavrularımız, sağlık kontrollerinden geçmiş, aşıları tamamlanmış ve düzenli olarak veterinere götürülmektedir. Onlar için en iyi bakımı sağladık ve şimdi sevgi dolu yuvalarını bekliyorlar. Eğer bu küçük yürek hırsızlarından birini ailenize katmak isterseniz, onlara sevgi ve ilgiyle dolu bir ortam sunacağınıza emin olun. Unutmayın, evcil hayvan sahiplenmek sorumluluk gerektirir. Lütfen iletişime geçmek için telefon numaramızı kullanın, Size daha fazla bilgi vermek ve yavrularımızı tanıtmak için sabırsızlanıyoruz. Unutulmaz anılar ve sonsuz sevgi için, Maltipoo yavrularımızı ailenize dahil etmek için bekliyoruz!
Yorumlar

Poodle pet

Üyelik tarihi: 30 Aralık 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Poodle pet
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.