Minnacık Pofidik Bebeklerim

Minnacık Pofidik Bebeklerim

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 41119
İlan Tarihi 2 Aralık 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 11 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 313 kez görüntülendi.

Peluş peluş yavrularım yeni ailelerini aramaktadır iç dış parazitleri ve bağışıklık sistemini güçlendiren aşıları yapılan yavrularım ırk özelliklerini tamamen taşıyan sağlıklı yavrulardıryeterince anne sütü alan yavrularım ev doğumlu olup ev ortamı dışına temas etmemiştirTüy kalitesi tüy dökmeme ve koku yapmama özelliğine sahip olan yavrularımın eğitimi kolaydır ilk adım Pet eğitimlerini almış olan yavrularım için Bilgi alabilirsiniz .. 

Yorumlar

Zeynep Gencer

Üyelik tarihi: 3 Mayıs 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Zeynep Gencer
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.