Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 1188
İlan Tarihi 19 Ocak 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

 Sağlık Ve Irk Garantili Orjinal Yavrular için İletişime Geçebilirsiniz.  9 yıllık Tecrübemizle Ve Güvencemizle Tüm İllere Vip Yavrular Taşıma Baxı içerisinde , Kimlikleriyle Gönderim Mevcuttur. Ücretsiz Danışmanlık Hizmetimiz Mevcuttur-Irkların Temel Özellikleri, -Tuvalet Eğitimleri, - Temel İtaat Eğitimleri, -Davranış Bozuklukları, -Evde Bakım İçin Püf Noktalar, -Hangi Irk Bizim İçin Uygundur? Tüm Soruların Cevapları İçin Lütfen Arayınız

Yorumlar
219 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer