İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Burkemden Zarif Neşeli Cavalier King Charles Bebekler

Burkemden Zarif Neşeli Cavalier King Charles Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Cavalier King Charles Spaniel
İlan No 36693
İlan Tarihi 14 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 235 kez görüntülendi.

Merhaba Sevgili Köpekseverler,Biz Burkem Köpek Çiftliği olarak, sizlere sevimli ve dost canlısı Cavalier King Charles Spaniel ırkının özel yavrularını sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu sevimli küçük dostlar, sadık kişilikleri, zarif görünümleri ve sevgi dolu tavırları ile bilinirler.Cavalier King Charles Spaniel Nedir?Cavalier King Charles Spaniel, zarif yapılı, zarif görünümlü ve neşeli bir ırktır. Düz tüyleri, büyük, parlak gözleri ve dost canlısı ifadesi ile dikkat çeker. Ayrıca, bu ırkın sosyal yapısı ve sevgi dolu tavırları, onları harika bir aile dostu yapar.Burkem Köpek Çiftliği'nde Yetiştirme İlkeleriBiz, Burkem Köpek Çiftliği olarak, köpeklerimizin sağlığına ve mutluluğuna öncelik veriyoruz. Tesislerimizde, sevgi dolu bir ortamda büyütülen yavrularımız, düzenli veteriner kontrollerine tabi tutularak sağlıklı bir şekilde büyüyor. Ayrıca, sosyal becerilerini geliştirmeleri için uygun bir ortam sağlıyoruz.Sunulan Cavalier King Charles Spaniel YavrularıBurkem Köpek Çiftliği'nde sunulan Cavalier King Charles Spaniel yavruları, kaliteli genetik altyapıya sahip, sağlıklı ve cana yakın bireylerdir. Düzenli aşıları yapılmış ve genç yaşlardan itibaren eğitim almışlardır. Yavrularımız, yeni evlerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde uyum sağlayabilecek şekilde yetiştirilir.Siz de ailemize bir Cavalier King Charles Spaniel yavrusuyla katılmak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın. Size en uygun olanı seçmenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Burkem Köpek Çiftliği'nde, sıcacık bir dost sizi bekliyor!

Yorumlar

Ecem Dündar

Üyelik tarihi: 9 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ecem Dündar
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.