İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

İstanbul'da Tek! Anne Altından, Safkan Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 32674
İlan Tarihi 9 Ocak 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 85 kez görüntülendi.

Merhabalar. Anne baba kendi yavrumuz olup özel olarak yurtdışından getirilmiştir. Saf olmasına özen göstererek aldığım Yavruların ilk doğumu. Anne sütünü eksiksiz olarak almıştır bebekler. Tüm testleri yapılmıştır. Fotoğrafta da görüldüğü gibi gönül rahatlığıyla gelip alabilirsiniz. İstanbul Kadıköy elden teslim ediyorum. Dilerseniz gönderim yapabilirim. Anne baba bebeklerle beraberdir.

Yorumlar

Mehmet Güralp

Üyelik tarihi: 29 Haziran 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Mehmet Güralp
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr