İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Irk Ve Sağli̇k Garanti̇̇si̇̇ İle Maltese Terri̇̇er Yavrular

Irk Ve Sağli̇k Garanti̇̇si̇̇ İle Maltese Terri̇̇er Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 31888
İlan Tarihi 23 Aralık 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 271 kez görüntülendi.

Yavrularimizin günü gelen tüm aşi tedavi̇leri̇ gerekli̇ sağlik kontrolleri̇ uzman veteri̇ner heki̇mi̇mi̇z tarafindan yapilmaktadir. Yavrularimiz karne ve taşima çantasiyla si̇zlere ulaştirilmaktadir. Türki̇ye’ni̇n her i̇li̇ne gönderi̇m i̇mkanimiz vardir. Yaşam alaniniza en uygun yavruyu seçmek i̇çi̇n bi̇zlere ulaşabi̇li̇rsi̇ni̇z. Şeffaf alişveri̇ş güveni̇li̇r hi̇zmeti̇mi̇zle bestdog heaven da aradiğiniz tüm evci̇l hayvan çeşi̇tleri̇ni̇ bulabi̇li̇rsi̇ni̇z.

Yorumlar

Saliha Gültekin

Üyelik tarihi: 23 Eylül 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Saliha Gültekin
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.