Harika Güzellikte Gül Kuyruk Basık Burun Pug Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Pug
İlan No 39004
İlan Tarihi 21 Eylül 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 22 İstek aldı
İncelenen İlan 11 Arama aldı
Görüntülenme 328 kez görüntülendi.

Yavrular çok sosyal olup evinize neşe kaynağı olacaktır.Çocuklarla arası oldukça iyidir.Havlama problemi yaşamazsınız apartman dairesi için oldukça ideal bir ırktır. Veteriner kontrolünde bu yavruların iç ve dış parazitleri yapıldı kuru mama yiyorlar teslime hazırlar.Bakım ve eğitim desteğimiz ile birlikte sürekli sizlerin yanında oluyoruz.Türkiye’nin her yerine gönderim imkanı sağlıyoruz.Yurtdışı gönderimlerimizde bulunmaktadır.Üretim çiftliğimizi ziyaret edebilir yavruları görebilir vakit geçirebilirsiniz.Üretim çiftliğimizde farklı ırkta yavrular  ve damızlıklarımızda bulunmaktadır.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Filiz Akyüz

Üyelik tarihi: 21 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Filiz Akyüz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.