İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Güzel Surat Malti̇poo

Güzel Surat Malti̇poo

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 38777
İlan Tarihi 8 Kasım 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 2 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 492 kez görüntülendi.
our pup is two and a half, three months old. ( yavrumuz iki buçuk , üç aylıktır)toilet trained.( tuvalet eğitimli) we give toilet training under the mother. ( anne altında tuvalet eğitimini veriyoruz)ın this way , it adapt more easily new ıts home. ( bu sayede yeni yuvalarına daha kolay adapte oluyorlar).first and second vaccinations are now complete.You can request pictures and videos on wahatsap whenever you want.( dileğiniz zaman wahatsap üzerinden resim ve video talep edebilirsiniz.)Same day shipping to outside of Istanbul by plane or bus.(istanbul dışına uçak veya otobüsile aynı gün gönderim.)
Yorumlar

Ceylan kar

Üyelik tarihi: 18 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ceylan kar
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.