Güvenli Bir Şekilde Gönderim Sağladığımız Irk Garantili Maltese Terrier Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 39077
İlan Tarihi 23 Eylül 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 3 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 138 kez görüntülendi.

Kar beyaz Maltese Terrier yavrularımız teslime hazır yeni yuvalarını gitmek için sabırsızlanıyor.Yuvanıza enerji olacak bu yavrularımız aile bireyleriyle arası oldukça iyi olup çocuklarlada müthiş anlaşır.Tüy dökmez koku yapmaz özelliği ile bakımı oldukça kolay olacaktır.Bakım ve eğitim desteğimizle yavrunuzu büyütürken takıldığınız her hususta teknik ekimizle birlikte size destek olacağız.Yavrumuzun günü gelen bütün sağlık kontrolleri veteriner hekimimiz tarafından yapılmaktadır.İstenildiği taktirde  Chip takılmış bir şekilde teslim edebiliyoruz.Çiftliğimizi ziyaret edebilir yavruları görebilir vakit geçirebilirsiniz.Şehir dışı müşterilerimiz için gerekli belgeleri ve taşıma çantası içerisinde güvenli bir şekilde gönderim sağlıyoruz.Yurtiçi gönderim olduğu gibi yurtdışınada gönderim imkanımız bulunmaktadır. Çiftliğimizde birçok ırk bulunmaktadır. Hem yavru hem damızlık olarakta yardımcı olabileceğimiz kapasiteye sahibiz.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Filiz Akyüz

Üyelik tarihi: 21 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Filiz Akyüz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.