Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 2993
İlan Tarihi 27 Şubat 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Irk ve saglik garantili yavrularimiz orjinaldir. Günü gelen asi ve saglik taramalari yapilmistir. Fotograflar birebir guncel yavrularimiza aittir. Türkiye'nin her bölgesine sorunsuz gönderim saglanmaktadir. Istanbul ici yavrularimiz veteriner hekim gözetiminde teslim edilmektedir. Eger sizde bu güzel, saglikli ve orjinal irk yavrularimizi ailenize dahil etmek istiyorsaniz bizimle iletisime gecmekten cekinmeyin bir telefon kadar uzaginizdayiz.

Yorumlar
94 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer