İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Eşsi̇z Renk Geçi̇şi̇yle Malti̇poo

Eşsi̇z Renk Geçi̇şi̇yle Malti̇poo

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 41469
İlan Tarihi 11 Mayıs 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 20 İstek aldı
İncelenen İlan 4 Arama aldı
Görüntülenme 348 kez görüntülendi.
Ruhsatlı kendi üretim çiftliğimizde güvenle ve sağlıklı bir şekilde yetişen yavrulamız yeni yuvasını arıyor. Zamanı gelen aşıları ve parazit tedavileri yapılmıştır. İç , dış karma aşıları mevcuttur. kuru mamaya alışkın olup ve ilk Tuvalet eğitimleri annelerin yanındayken kardeşleri ile birlikte başlangıç seviyede pede alışmalarını sağlıyoruz . Bu sayede yeni evinde ped eğitim süreçleri daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor . Yavrunuzu aldıktan sonra bakım ve eğitim konusunda 7/24 destek vermekteyiz. Dilediğiniz zaman whatsaap üzerinden resim ve video talep edebilirsiniz. İstanbul dışına uçak veya otobüs ile aynı gün gönderim.
Yorumlar

Ceylan kar

Üyelik tarihi: 18 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ceylan kar
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.