İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

En Özelinden İngiliz Buldog Yavrular

En Özelinden İngiliz Buldog Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi İngiliz Bulldog
İlan No 44167
İlan Tarihi 7 Aralık 2023
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 7 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı
Görüntülenme 221 kez görüntülendi.

ÖZEL  RENKLİ  BURUŞUK SURATLI VE İRİ CÜSSELİ İNGİLİZ BULDOG YAVRULARI  DİŞİ ERKEK  SEÇENEK HALLERİYLE  SİZİ  BEKLİYOR  KALİTELİ DÜNYA  IRKLARINDAN BİRİNİN ÜYESİ OLAN  CAN YOLDAŞLARIMIZ GERÇEK HAYVAN SEVERLERE TESLİM EDİYORUZ ENDER  YAPILI VE DIŞ GÖRÜNÜMLÜ MASKOTLARIMIZI DAHA  İYİ TANIYABİLMEK ADINA  BİZİ ZAMAN KAYBETMEDEN ARAYABİLİRSİNİZ  SON OLARAK  ŞUNU DA SÖLİM YAVRULARIMIZ  GÜNCELDİR  ESKİ  RESİM PAYLAŞIP   BAŞKA  YAVRULARIMIZ VAR  DEMİYORUZ  SAYGILAR  BOL PATİLİ  GÜNLER  DİLERİZ ...

Yorumlar

Selçuk Tosunlar

Üyelik tarihi: 19 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Selçuk Tosunlar
Ara WhatsApp
Önceki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.