İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Dünya Tatlısı Üst Kali̇te Shi̇ba Köpek

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 30958
İlan Tarihi 8 Aralık 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 1 Arama aldı

8 haftalık erkek ve dişi iç ve dış parazitleri yapılı Shiba yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup apartman yaşantısına uyumludur. Çocuklara karşı dostane bir karakter sergileyen Shiba yavrumuz üst kalitede. Enerji seviyeleri oldukça yüksek Shiba yavrumuz hakkında detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Yorumlar
İlan sahibi: Murat Günbatım
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr