Çi̇flti̇kten Bernese Mountai̇n Dog Yavru

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 22376
İlan Tarihi 16 Mart 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 36 İstek aldı
İncelenen İlan 13 Arama aldı
Görüntülenme 1220 kez görüntülendi.

2007 yılından itibaren Tarım İl standartlarına uygun, ruhsatlı bir şekilde, Star Dogs Kennel ismi altında hizmet vermekteyiz. Çiftliğimizde bulunan anne, baba ve yavruların tüm gerekli sağlık uygulamaları lisanslı veteriner hekim kontrolünde, düzenli olarak yapılmaktadır. Çiftliğimizin mutfak, barınak, doğumhane ve diğer elemanlarının temizliği her gün gerçekleştirilmektedir. Anne ve baba köpeklerimiz her gün, günlerini ırklar için özel ayrılmış bahçelerinde geçirmektedir.

Özenle seçtiğimiz, ırk özellikleri ve sağlık konusunda garanti verdiğimiz, Bernese Mountain Dog yavrularımız sizlere yönetmeliğe uygun olarak 8 haftalık olarak yeni yuvasına gitmeye hazırdır. Bu süreç içerisinde yavrularımızın parazit uygulamaları ve ilk aşıları yapılmakta, yavru yeterli anne sütünü aldıktan sonra kuru mamaya alıştırıldıktan sonra yeni sahiplerine teslim edilmektedir. İlanda görmüş olduğunuz fotoğraflar gerçek yavrularımıza aittir.

               Yavrunuzu yerinde görerek, bağ kurarak tanıyarak seçmeniz için sizi çiftliğimize davet ediyoruz. İsteğiniz dahilinde video ve fotoğraf gönderebilir, görüntülü konuşma desteği ile yavrularımızı size gösterebiliriz.

               İstanbul'a teslim yapmaktayız.

 

Yorumlar

Gökmen Elmalı

Üyelik tarihi: 19 Haziran 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Gökmen Elmalı
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr