Burkem Den Chow Chow Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

0
İlan No 30939
İlan Tarihi 22 Mart 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 16 İstek aldı
İncelenen İlan 6 Arama aldı

burkem den CHOW CHOW yavrular  Merhaba arkadaşlar çiftliğimizde yavru köpek üretimi baştan sona kadar büyük bir titizlik ile yapılmaktadır. Köpeklerimizin eşleşmeleri  daha başlayan bu serüven ırkların saf kan olanların eşleşmesi  birbirinin daha üst düzey yavrular alabilmek için her eşleştirmenin birbirini tamamlayacak şekilde olmaktadır böylece her eşleşmede yavruların kalitesini bir üst noktaya taşımaktayız.

Daha yavrularımız dogmadan önce annelerin hamilik süreçlerinde yediklerine içtiklerine çok dikkat etmekteyiz yavruların daha doğumunda prematüre yavrular doğum olmaması için.

Yorumlar
654 kez görüntülendi.

MUSTAFA AYDIN

Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MUSTAFA AYDIN
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr