İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bri̇ti̇sh Shorthai̇r Yavrularımız Yeni̇ Yuvalarını Arıyor

Bri̇ti̇sh Shorthai̇r Yavrularımız Yeni̇ Yuvalarını Arıyor

Fotoğraflar yükleniyor

Türü Kedi Cinsleri
Cinsi British Shorthair
İlan No 46330
İlan Tarihi 28 Mayıs 2024
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 35 İstek aldı
İncelenen İlan 4 Arama aldı
Görüntülenme 722 kez görüntülendi.

2,5 Aylık olan British Shorthair dişi ve erkek yavrularımız yeni yuvalarını arıyor Yavrularımız yeterince anne sütü aldı ve kuru mama ile beslenmeye başladılar Tuvalet eğitimini alan yavrularımız kum kabına gitmeye alıştılar Bu güzellikler hakkında daha detaylı bilgi almak ve videolarını izlemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz Dilediğiniz zaman mağazamıza gelerek yavrularımızı görebilirsiniz Türkiye nin her bölgesine güvenli gönderim yapıyoruz

Yorumlar

Alpay Kavuzlu

Üyelik tarihi: 4 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Alpay Kavuzlu
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.