İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Birbirinden Sevimli Maltipoo Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 5965
İlan Tarihi 11 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 84 kez görüntülendi.

Veteriner kontrolünde büyüyen yavrularımızın günü gelen aşı ve parazit uygulamaları zamanında yapılmaktadır.Yavrularımızın hepsi sağlık ve ırk garantilidir. Yavrularımız micro chipli ve pasaportludur.Anlaşmalı havayolu ve karayolları ile gönderimimiz sorunsuz şekilde her yere mevcuttur. İstanbul içerisinde kapıya teslim imkanı sağlanmaktadır.

Yorumlar

Ceyda

Üyelik tarihi: 1 Mayıs 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ceyda
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.