İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Atletik Vücuda Sahip Irk Garantili Doberman Yavrular

Atletik Vücuda Sahip Irk Garantili Doberman Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Doberman
İlan No 39444
İlan Tarihi 8 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 10 İstek aldı
İncelenen İlan 6 Arama aldı
Görüntülenme 571 kez görüntülendi.

Yavruların günü gelen bütün sağlık kontrolleri yapılmış olup yeni yuvalarına gitmek için sabırsızlanıyor.Atletik vücutlu bu yavrular alan koruma konusunda oldukça iyi olup itaat konusunda sözünüzden çıkmayacaktır.Bakımı eğitimi konusunda teknik ekibimizle birlikte yavrunuzu büyütürken sizlerin yanında oluyoruz. Türkiye’nin her yerine sorunsuz bir şekilde gönderim sağlıyoruz.Yurtdışına gönderim imkanımızda bulunmaktadır. Gerekli bütün belgeleri veteriner hekimimiz hazırlamaktadır.Çiftliğimizi ziyaret edebilir  vakit geçirebilir ve yavrunuzu seçebilirsiniz.Üretim çiftliğimizde diğer ırk yavrularımız ve damızlıklarımızda bulunmaktadır.Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Filiz Akyüz

Üyelik tarihi: 21 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Filiz Akyüz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.