İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Aşılı Golden Yavrular

Aşılı Golden Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Golden Retriever
İlan No 44614
İlan Tarihi 11 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 28 İstek aldı
İncelenen İlan 21 Arama aldı
Görüntülenme 377 kez görüntülendi.

Merhabalar iki aylık dişi erkek Golden yavruları mevcut yavrularımız ırk ve sağlık garantilidir günü gelen iç dış parazit aşıları yapıldı ve tüm veteriner kontrollerinden geçmiştir yavrularımız başlangıç seviyesinde tuvalet eğitimi vardır evde yalnız kalmaya alışkın ağlama havlama huylari yoktur apartman dairesinde bakıma uygundur tüm şehirlere gönderim mevcut İstanbul içi konum atmanız yeterli (kapıda ödemeli)

Yorumlar

Yavrudünyasi

Üyelik tarihi: 24 Şubat 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Yavrudünyasi
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.