Anti̇depresanlar Çöpeee

Anti̇depresanlar Çöpeee

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
Türü Kedi Cinsleri
Cinsi Scottish Fold
İlan No 48670
İlan Tarihi 8 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 23 İstek aldı
İncelenen İlan 5 Arama aldı
Görüntülenme 274 kez görüntülendi.

7 Nisan doğumlu bir tane ve 1 Mayıs doğumlu iki tane yavrumuz full secereli anneden. Yeterince anne sütü aldılar. Kuru mamaya geçtiler. Tuvalet eğitimleri verildi. İlk veteriner kontrolleri ve iç dış parazit uygulamaları yapıldı. Hiçbir sağlık sorunları yok. Kırma değil safkan’lar. Kan hatlarında point, golden, longhair, dilüsyon taşıyıcılığı vardır. Aşırı insancıl, oyuncu ve uysallar. Tırmalama, tıslama, pati atma, ısırma, evdeki eşyalara zarar verme veya sağa sola tuvaletini yapma gibi kötü huyları asla yok. Mükemmel kalitede yavrular.

Yorumlar

Selda Karabıyık

Üyelik tarihi: 8 Haziran 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Selda Karabıyık
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.