İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Ailenizin Yeni Üyesi Maltese Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltese Terrier
İlan No 38248
İlan Tarihi 29 Temmuz 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 127 kez görüntülendi.

Pamuk şeker misali yumuşacık tüyleriyle görenlerin sevmeden duramadığı sıfır numara Maltese Terrier bebeklerimiz yeni ailelerine kavuşmayı bekliyor.

Evimizde doğup büyüyen gelişimlerini yakından takip ettiğimiz günü gelen sağlık uygulamalarını ve kontrollerini yaptırdığımız sevimli dostlarımızın hiçbir problemleri yok.

Oyuncu ve sevecen hallerine görüntülü arayarak canlı canlı tanık olabileceğiniz güzel bebeklerimiz hakkında bilgi için elinizi çabuk tutun.

 

Yorumlar

Sevecen Yavrular 16

Üyelik tarihi: 20 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sevecen Yavrular 16
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.