A Sınıfı Saf Kan Britishshorthair Açıklamayı Okuyunuz

Fotoğraflar yükleniyor

3.500
İlan No 3578
İlan Tarihi 20 Mart 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Yok

Bir sepet dolusu portakal:))  arkadaşlar kedilerim saf kan british shorthair cinsidir. 3 dişi kedim A sınıfı silverblack britishtir. 1 tanede A Sınıfı erkek black golden british cinsi kedim var. toplamda 4 tane birbirinden güzel A sınıfı saf kan ayı suratlı kedim mevcuttur. kedilerim sağlıklı ve ev ortamında olan kediler. Yalnız aramadan yada yazmayı düşünmeden önce gerçek değerini bilerek arayın yazın. Dışarıda bir çok yardıma muhtaç tekir kedi mevcut. cins kedi lükstür. özellikle böyle daha özel kediler ise tamamen lükstür. olaya verilen miktarın değeri olarak değil sizinle 20 sene yaşayacak bir canlının sizden olacak bir bireyin değeri ve sevgisini ölçerek tartarak karar verin. Bu özel kedilerin güzel fotorafları ile şimdilik sizi başbaşa bırakıyorum. kararınızı verdikten sonra iletişeme geçebilirsiniz.

Yorumlar
282 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer