İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

A Kalite Scottish Fold Blue Point Yavrularım

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 4788
İlan Tarihi 20 Temmuz 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

2 DİŞİ SCOTİSH FOLD BLUE POİNT 1ERKEK BRİTİSH SHORTHAİR BLUE POİNTLERDİR.TUVALET EĞİTİMLERİ VAR VE KURU MAMA YİYORLAR İÇ DIŞ PARAZİTLERİ VETERİNER HEKİM KONTROLÜNDE YAPILIP KARNESİYLE TESLİM EDİLECEKTİR.MASMAVİ GÖZLERİ EGZOTİK MASKELERİ ÇOK OYUNCU YAPILARIYLA MUAZZAM BİR TÜRDÜR.MESAJLARA CEVAP VEREMEYEBİLİRİM LÜTFEN CİDDİ ALICILAR İLETİŞİME WP TAN GEÇEBİLİRSİNİZ.

Yorumlar
434 kez görüntülendi.

Sinan kuşburnu

Üyelik tarihi: 26 Aralık 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 415 14 02
WhatsApp532 415 14 02
İlan sahibi: Sinan kuşburnu
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer