İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

9 Aylık Beagle Tuvalet Eği̇ti̇mi̇ Var Aşıları Tam

9 Aylık Beagle Tuvalet Eği̇ti̇mi̇ Var Aşıları Tam

Fotoğraflar yükleniyor

Sahiplendirme
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Beagle
İlan No 17394
İlan Tarihi 1 Mart 2022
Yaş 9 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Sahiplendirme
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 362 kez görüntülendi.

9 aylık Pablomuzu iş seyahatlerimiz sebebiyle uzun süre yalnız kaldığı için iyi bakacak güvenilir bir aileye sahiplendirmek istiyoruz. 6 hafta eğitim için kampa gönderildi. Tuvalet eğitimi tam. Ped koyarsanız ped e dışarı çıkartırsanız dışarı yapar. Git, gel, otur, koş gibi eylemlere uyum sağlıyor. Isırma, havlama, tırmalama gibi huyları yok. Çocuklarla çok anlaşan bir ırk. Bütün aşıları tam aşı kartı teslim edilecek.

Yorumlar

Melda Even

Üyelik tarihi: 1 Mart 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Melda Even
Ara WhatsApp
Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.