5 Aylık Tüm aşıları Tam,uysal Tüy Dökmeyen Maltipoo

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 21730
İlan Tarihi 23 Haziran 2022
Yaş 5 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Havalimanında vardiyalı işe başladığım için köpeğimle ilgilenemiyorum. İnanılmaz uysal ev köpeğidir. Apartmanda oturuyoruz ve komşularımız asla ruhları duymuyor. Proplan mamayla beslendiği için tüyleri dökülmüyor. Eşyalarıyla ve toplu şekilde aldığım mama ve pedleriyle beraber teslim edeceğim . Ben petshop veya üretici değilim köpeğime çok değer vererek büyütüyorum ona benim gibi değer verecek bi sahibe ihtiyacı var. Ben ücretli satın aldım illaki masraf yaptım. Benim aracım ticaret değil ama masraf yaptığım için en azından satın aldığım fiyata bırakacağim detayları whatsapp konuşabılırız 

Yorumlar
39 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer