İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Şampiyon Baba - A Secereli Rottweiler Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Rottweiler
İlan No 13372
İlan Tarihi 27 Eylül 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Rezervasyona Açık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 148 kez görüntülendi.

Federasyona kayıtlı A Secereli Anne ve A secereli şampiyon Babadan harika rottweiler bebekler dünyaya geldi. Güncel müsait sayı: 3 erkek 2 dişi birbirinden güzel ırk standartlarına uygun rottweiler yavrularım için iletişime geçiniz. Bebekler 65. gününde veteriner hekim tarafından günü gelmiş aşıları yapılmış şekilde, mikroçipleri takılarak Köpek ırkları federasyonundan alınmış soy kütük belgesi (Şecere belgesi) ile  teslim edilecektir. 

Doğum Tarihi:  09.09.2021

Müsait Yavrular: 3 erkek 2 dişi

Yorumlar

Burak Kara

İlan sahibi: Burak Kara
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.