İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Safkan Rottwei̇ler Yavrular Her Yere Gönderi̇li̇r

Safkan Rottwei̇ler Yavrular Her Yere Gönderi̇li̇r

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Rottweiler
İlan No 49128
İlan Tarihi 26 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 60 İstek aldı
İncelenen İlan 12 Arama aldı
Görüntülenme 447 kez görüntülendi.

YAVRULARIMIZ IRK VE SAĞLIK GARANTILIDIR GÜNÜ GELEN SAĞLIK UYGULAMALARI YAPILDI YURT DIŞI VE ŞEHIR DIŞI GÖNDERIM YAPIYORUZ ANKARA IÇI KAPIYA TESLIM EDIYORUZ TARAFIMIZDA BÜTÜN MALZEME VE AKSESUARLARI MEVCUT VETERINERLIK HIZMETIMIZ VARDIR YASAL FIRMAYIZ BÜTÜN TECRÜBELERIMIZLE SIZIN YANINIZDAYIZ HER ŞEYDEN ÖNEMLISI SORUMLULUK SAHIBI BIR ÖMÜR BOYU EVLAT GIBI BAKABILECEK KIŞILERIN ULAŞMASINI RICA EDIYORUZ MUTLU GÜNLER DILERIZ

Yorumlar

YUNUS KOÇ

Üyelik tarihi: 23 Nisan 2024

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: YUNUS KOÇ
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.