İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.
Safkan Rot Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Rottweiler
İlan No 49180
İlan Tarihi 29 Haziran 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 48 İstek aldı
İncelenen İlan 14 Arama aldı
Görüntülenme 515 kez görüntülendi.

Sevgili Hayvan sever, Sahiplenmek istediğiniz bir yavru ortalama 12 yıl sizin ve ailenizin bir parçası olacağını lütfen unutmayınız. Köpeğinizi sahiplenirken öncelikle değeri ile değil, gerçek bir köpek ırkının özelliklerini taşıyan bir hayvan olup olmadığına odaklanınız. İnsanlık halidir bütçeler köpek sahiplenmeye uygun olmayabilir, unutmayınız ki en uygunu aramaya çalıştığınız müddetçe istediğiniz yavru gerçek bir köpek olmaktan çıkacak ve sonunda ne olduğu belli olmayan bir yavru sahipleneceksiniz. Size köpeği verene kadar her şeyi tozpembe bir pencereden anlatan hatta ve hatta aşı günlerine kadar takip edip size mesaj atacağını söyleyen kişileri köpek size geldikten kısa bir süre sonra kanlı ishal, gençlik hastalığı gibi vb. hastalıklardan dolayı öldükten sonra, o kibar, o sevimli pazarlamacıların gerçek niyetinin bu olmadığını daha iyi anlayacaksınız ve inanın ki lanet okumak için dahi karşınızda muhatap bulamayacaksınız. Bizlerden köpek sahiplenip, sahiplenmemeniz hiç sorun değil. Bütün sorularınız karşılıklı fikir alış-verişi yapmaya hazırız. Irkının gerçek özelliklerini taşıyan, ''saf kan'' köpekler arıyorsanız, ● BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ. ● NOT : Lütfen bizi BURSA - İZMİR ve DENİZLİ illerinde üretilen köpeklerle kıyaslamayınız. ●● DİKKAT ●● YARIŞMALARA KATILMAK İSTEYENLER İÇİN TERCİHEN Fédération Cynologique Internationale FCI SCR'li Yavrular Temin Edilebilir. ● Bütün yavrularımız yurt dışı üretimidir. ● İstediğiniz her yavru sağlık karnesi ve isteğe göre AB pasaportu ile teslim edilmektedir. ● Yavrular 45 gün anne sütü aldıktan sonra,15 gün karantina süreleri bitmiş bir durumda teslim edilmektedir. ● Bütün Yavruların kan ve dışkı testleri yapılmıştır. ● İsteyen hayvansever (İstanbul için geçerli) kendi veteriner hekimine kontrol ettirip onay aldıktan sonra sahipendirme yapabilir. ● Uzman ekibimiz ve transfer seçeneklerimiz ile Türkiye ve AB ülkelerine hızlı teslimat yapılır. ● İsteyen hayvansever (İstanbul dışı için), pet nakil servisimizi kullanabilir ● İstanbul içi hayvan severlerimiz kapıda teslim alabilir. ● Elimizde olmayan özel siparişler maksimum 10 iş günü içerisinde teslim edilir. ● Sahiplendirilen her yavrunun ırk garantisi bulunmaktadır. ● İsteğe bağlı her ırkın FCI EXPORT SCR'li olan yavruları da temin edilir. Sevgili HAYVANSEVER istediğiniz her yavru yukarıda belirtilen şart ve koşullarda sahiplendirilmektedir. Yavrularımız RUSYA ve Uzakdoğu 'dan ithal edilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz !!!

Yorumlar

Erkan turna

Üyelik tarihi: 1 Nisan 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Erkan turna
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.