İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Rottweiler Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Rottweiler
İlan No 33928
İlan Tarihi 15 Şubat 2023
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 27 İstek aldı
İncelenen İlan 14 Arama aldı
Görüntülenme 886 kez görüntülendi.

• MACAR ROTTWEİLER YAVRULARIMIZ  • 2,5 Aylık Erkek ve Dişi Mevcuttur • Günü gelen periyodik aşıları yapılmıştır • Aşı karnesi ile veriyoruz • Daha fazla bilgi için Mesaj atabilirsiniz. Görünümüyle olduğu kadar zekasıylada büyüleyen hem zeki hem oyuncu yavrularımızın tüm sağlık uygulamaları yapılmıştır. Sahiplenmeniz için hiçbir mâni bulunmayan bu sevgi yumakları sizleri bekliyor. Anlaşmış oldugumuz firmalar ile sağlık kontrolleri yapılmış bir şekilde belgeleri ile birlikte gönderim imkanı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. #MissyPetShopAyrıcalıktır #missypets

Yorumlar

MissyPets3

Üyelik tarihi: 31 Ocak 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: MissyPets3
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.