İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Red Brown Di̇şi̇ Erkek Toy Poodle Yavrularımız

Red Brown Di̇şi̇ Erkek Toy Poodle Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Toy Poodle
İlan No 38718
İlan Tarihi 1 Şubat 2024
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 21 İstek aldı
İncelenen İlan 2 Arama aldı
Görüntülenme 375 kez görüntülendi.

Küçük ırk bebeklerimiz bütün sevimlilikleri ile siz yeni ailelerini bekliyor. Yavrularımız yasal üretim çiftliğimizde özenle bakılarak büyütülüyor. Bütün bakımları özenle yapılan yavrularımız bütün sağlık taramaları tamamlanıp ilk aşı uygulamaları yapılıp karantina dönemleri bittikten sonra sağlıken bütün riskleri atlatıp siz yeni sahipleri için fotoğrafları çekiliyor. Küçük ırk olan sevimli bir çok ırk elimizde bulunmaktadır. Ev yaşantınıza ve karakteristik özelliklerine göre siz yeni sahiplerini bilinçlendirip evinize en uygun yavruyu size sahiplendirmek için elimizden gelen özen ve özveriyi göstermekteyiz. Tüy dökmeyen koku yapmayan bebeklerimizin bakımları oldukça kolay olup bir o kadar zeki ve eğitime açıktırlar. Tuvalet eğitimleri annelerinin yanındayken kardeşleri ile birlikte başlangıç seviyede pede alışmalarını sağlıyoruz. Bu sayede yeni evlerine gittiklerinde ped eğitim süreçleri daha hızlı ilerlemektedir. Yavrunuzu aldıktan sonra bakım ve eğitim konusunda 7/24 destek vermekteyiz. Türkiyenin heryerine gönderim sağlamaktayız.

Yorumlar

Gökhan Kargın

Üyelik tarihi: 12 Ağustos 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Gökhan Kargın
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.