İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Muhteşem Cavali̇er Ki̇ng Charles Yavrular

Muhteşem Cavali̇er Ki̇ng Charles Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Cavalier King Charles Spaniel
İlan No 43644
İlan Tarihi 19 Kasım 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 294 kez görüntülendi.

Merhaba Dostlar,Sıcak bir karşılama ile sizi Burkem Köpek Çiftliği'ne davet ediyoruz! Çiftliğimizde özel bir yer tutan sevimli Cavalier King Charles dostlarımız da burada sizi bekliyor. Bu zarif ırk, sevimlilikleri ve dostça kişilikleriyle bilinir.Cavalier King Charles Spaniel'lar, küçük boyutlarına rağmen büyük bir sevgi ve sadakat sunarlar. Zarif yapıları, büyüleyici bakışları ve enerjik tavırlarıyla bu köpekler, aile hayatına uyum sağlamada üstün bir yeteneğe sahiptir. Burkem Köpek Çiftliği'nde yetiştirilen Cavalier King Charles'lar, özenle seçilmiş genetik özelliklere sahiptir ve sağlıklı bir yaşam sunarlar.Sizi, bu sevimli dostlarımızla tanışmaya ve onlarla birlikte güzel anılar biriktirmeye bekliyoruz. Burkem Köpek Çiftliği'nde, sevgiyle dolu bir atmosferde Cavalier King Charles Spaniel'larla hayatınıza neşe ve sevgi katmaya davet ediyoruz.Gelin, bu özel köpek çiftliği serüvenine katılın ve Cavalier King Charles Spaniel'larla dolu sevgiyle tanışın. Sevgiyle kalın!

Yorumlar

Görkem Dündar

Üyelik tarihi: 31 Ocak 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Görkem Dündar
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Tanımadığınız Kişilere Dikkat!

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.