Irk Ve Sağlık Garantili Akita Inu Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 6018
İlan Tarihi 11 Ağustos 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var

Irkının en iyi örneklerinden olan yavrularımız günü gelen sağlık uygulamaları yapılı şekilde aşı karneleriyle birlikte teslim edilmekteler.

Yavrularımız ırk ve sağlık garantili olup satış sözleşmesi eşliğinde verilmekteler.

Kullandığımız görseller kendi yavrularımıza ve damızlıklarımıza aitler,whatsapp üzerinden canlı olarak anne ve babayı randevulaşarak görmenizi sağlayabiliriz.

Sahiplenme sonrası veteriner hekimimiz tarafından sağlık uygulamaları,agresyon yönelimi,eğitim gibi konularda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Hazır durumda ve rezervasyona uygun farklı yavrularımız bulunmakta arayarak iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar
248 kez görüntülendi.

Sezer yıldırım

Üyelik tarihi: 23 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep534 298 75 91
WhatsApp534 298 75 91
İlan sahibi: Sezer yıldırım
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer