İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Güzel Kızımızın Yavruları Rezerve Açık

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 4632
İlan Tarihi 16 Temmuz 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Rezervasyona Açık
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Yok

6 Nisan doğumlu bebeklerimiz henüz 2 haftalık. Anne gri schottish fold, baba blue point. Annemizin aşıları tam ve sağlıksız yavrusu ya da ölü doğumu olmamıştır. Yakınımızdaki veteriner hekime götürüp sağlık kontrolünü yaptırarak içiniz rahat evinize götürebilirsiniz. Bizim kadar titiz, edindiği canı ailenin bir ferdi sayacak, gerçek hayvanseverler arasın. biraz bakıp sıkılınca sokağa atacaklar ulaşmasın. 

Yorumlar
248 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer