İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Fransız Buldog Yavrularımız

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi French Bulldog
İlan No 39316
İlan Tarihi 10 Ağustos 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 17 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 258 kez görüntülendi.

French buldog yavrularımızın günü gelen aşıları ve kontrolleri yapılmıştır.Yavrularımız son derece kaliteli olup ırkının tüm özelliklerini barındıran yavrulardır.Ömür boyu ırk garantisi vermekteyiz.French yavrularımız tuvalet eğitimlerini başlangıç seviyesinde almışlardır.French ırkı çocuklarla ve aile yaşantına gayet uygun bir ırktır.French ırkı ev yaşamı için uygundur.Sizde ömür boyu size sadık bir ırk istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.Tüm Türkiye'ye anlaşmalı firmalarla gönderim yapmaktayız.

Yorumlar

onur alp

Üyelik tarihi: 19 Haziran 2023

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: onur alp
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.