İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Di̇̇zayn Irk Bernadoodle Yavrular

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 19117
İlan Tarihi 7 Mayıs 2022
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

BERNADOODLE DİZAYN BİR IRKDIR , ANNESİ GİANT BERNES MONTUAN DOG , BABASI STANDART DEV POODLE DİR , DİĞER KARDEŞLERİNİ DE İSTEDİĞİNİZ AN CANLI ARAMA VE YA BİREBİR  GÖREBİLİRSİNİZ İSTANBUL İÇİ KAPIYA TESLİM HİZMETİMİZ VARDIR , KARAKTERLERİ MUHTEŞEM İNSAN GİBİ KÖPEKLERDİR , EV HALKINA SIKI SIKIYA BAĞLIDIRLAR , TÜĞ DÖKMEZLER KOKULARI OLMAZ , MİSAFİRLERİ VE ÇOCUKLARI ÇOK SEVERLER , BAHÇE DE VE YA APAETMAN DA ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE BESLENEBİLİRLER , DETAYLARI İÇİN LÜTFEN İRTİBATA GEÇİNİZ 

Yorumlar

Volkan HANCI

Üyelik tarihi: 13 Ocak 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Volkan HANCI
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr