İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Bebek Surat Goldendoodle

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 23599
İlan Tarihi 21 Temmuz 2022
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Var
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı

1.Kalite Erkek / Dişi Goldendoodle yavrularımıza Ruhsatlı üretim çiftliğimizden sahip olabilirsiniz. Tüm yavrularımız Irk garantilidir. Yeni doğan yavrularımızın  güncel fotoğraf ve videoları için iletişim kurabilir ya da randevu alarak İzmir'de ki çiftliğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yavrularımızın sağlık kontrolleri  ve aşıları tamamlanmıştır ve yavrular Veteriner kontrolünde karne ve ilgili tüm belgeleri ile  teslim edilmektedir.

İstanbul içi kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır, diğer tüm şehirler için pet-kargo  ile teslimat yapılabilmektedir. 

Hızlı ve profesyonel işbirliği için dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz,

Yorumlar

Serra Saraç

Üyelik tarihi: 25 Nisan 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Serra Saraç
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Patibultr