İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Amerikan Staff Ve Pitbul Mixi

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi American Staffordshire
İlan No 13329
İlan Tarihi 26 Eylül 2021
Yaş 9 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok
İlan Whatsapp'tan 0 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 142 kez görüntülendi.

9 aylık amerikan staff ve amerikan pitbul terrier mix annesinin resimleri ve yavruluk resimleri  mevcuttur bütün aşıları tam pasaport mevcut merak edilen soruları sorabilirsiniz iyi huylu insanlara karşı alanı dışında saldırma huyu yoktur köpeklerle oyun oynamayı seviyor kedilerle arası çok yok kovalıyor sadece tuvalet eğitimi yoktur alan koruması mevcuttur gönderim yoktur!! KISIR DEĞİLDİR.

Yorumlar

Ecevit sözgeçiren

Üyelik tarihi: 26 Eylül 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Ecevit sözgeçiren
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.