İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

3 Aylık Erkek Bengal Kedisi

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 5369
İlan Tarihi 2 Ağustos 2021
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Kendi kedimizin yavrusu olup sağlıklı doğmuştur. 3 aylıktır sütten kesilmiştir. Kuru ve yaş mama yiyebilmektedir. Tuvaletini kuma yapmaktadır. Oldukça enerjik, cana yakın ve oyuncudur. Aşıları ve sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Pasaport aşı karnesi hazırlanmaktadır. Mikrochipi takılmaktadır. Rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
198 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer