İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

2 Aylık Maltipo Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Maltipoo
İlan No 37516
İlan Tarihi 9 Ağustos 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Görüşülür
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 3 İstek aldı
İncelenen İlan 0 Arama aldı
Görüntülenme 148 kez görüntülendi.

 

Küçük ırk bebekler büyümeyen ev ortamında bakımları oldukça kolay olan ırklar arasında yer alırlar. Tüy dökmemesi ve koku yapmaması en önemli özellikleri arasında yer alır. Genetiklerinde bir hastalık olmamasıda tercih edilmelerinde büyük rol oynar. Oldukça zekiler ve eğitim vermek kolaydır. Ped eğitimini başlangıç sevide alıyorlar. Sağlık ve ırk garantili yavrular

 

Yorumlar

Eyüp Oğuz

Üyelik tarihi: 1 Temmuz 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Eyüp Oğuz
Ara WhatsApp
Önceki İlan Sonraki İlan

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.