Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 3741
İlan Tarihi 25 Mart 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Yok
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Yavru kedilerim 30 günlüktür gelip görebilirsiniz.Beğendiğinizi alabilirsiniz evim ist ataşehir 3 adet plue point 1 adet scotish fold gri var blue pointlerin gözleri mavidir.Anneleri scotish fold baba bluepoint anne baba benim kesimdir evime geldiğinizde anneyide babayıda görebilirsiniz.Anne baba kedilerimin anneside kendi kedimdir onların anneside gri scotish fold babaları blue pointtir.İstediğiniz zaman canlı wep cam veya kendinizde gelip görebilirsiniz.

Yorumlar
359 kez görüntülendi.

Bahadır kükrer

Üyelik tarihi: 25 Mart 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep532 503 53 32
WhatsApp532 503 53 32
İlan sahibi: Bahadır kükrer
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer