Üst Düzey Gen Hattı Golden Dişi Bebekler

Fotoğraflar yükleniyor

5.500
Türü Kedi Cinsleri
Cinsi Scottish Fold
İlan No 36785
İlan Tarihi 25 Mayıs 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 15 İstek aldı
İncelenen İlan 3 Arama aldı
Görüntülenme 610 kez görüntülendi.

Üst düzey gen hattı yavrusu. Tüm eğitimini tamamladı. Şampiyon baba kızları. Tüm şehirlere gönderilir. Ny 12 renk kodu. İç dış parazitleri yapıldı.  Mükemmel kalitede yavrularımız  2 aylık olup iç ve dış parazitleri yapılı. Masum bakışlarıyla kalbinizi eritecek.Cana yakınlığı ile size içtenliği yaşatacak yavrularımız yeni ailesini heyecanla bekliyor. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz. Son fotoğraf babalarına aittir. Kaliteyi anlatmaktadır.

 

Yorumlar

Sezai Göçmen

Üyelik tarihi: 29 Eylül 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: Sezai Göçmen
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.