Toy Poodle Dişi Apricot(Koyu Tonlu) 2,5 Aylık - Ataşehir

Fotoğraflar yükleniyor

16.250
İlan No 2287
İlan Tarihi 27 Ocak 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Yok
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

Merhabalar,

Bundan bir süre önce yavru poodle sahiplendik fakat işimizde gelişen bir süreç sebebiyle evde vakit ayıramayacağız. Ona çok iyi bakacak bir aile bulmak istiyoruz. Özel bir Apricottur. Rengi ton olarak koyudur diğerlerine göre. Detaylar görüşülür. And yakası hatta Ataşehir tercih sebebidir. Tuvalet eğitimi % 70 seviyelerinde diyebilirim. Hala çitte duruyor belirli saatlerde oyun saati olarak salonda dışarıya çıkartıyoruz ve koyduğumuz pedlere yapıyor çoğu zaman. Aradığınızda detayları görüşebiliriz. (Fotoğraf, video, görüntülü arama vs.)

Yorumlar
266 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer