Sütbeyaz Maltese Bebeklerim

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 4666
İlan Tarihi 17 Nisan 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Oyuncak ırk olarak geçen maltese  (Malta köpeği) akıllı,  zeki , enerjik bir yapıya sahiptir.Tabiri caizse adeta sahibine tapar.Cok çabuk komut alabilen ve aldığı komutu uygulayan en akıllı  küçük irklar arasında yer alır. Çocuklarla arası çok iyidir. Tüy dökmeyen koku yapmayan, özellikle astım hastalarının en baş  tercihidir. Veteriner kontrollü, ilk aşıları yapılı,karneli bir şekilde yeni ailelerine teslim edilir.En büyük prensip candostlarımızin sağlıklı olmasıdır.Malum parvo (kanlı ishal) dönüşü olmayan ciddi bir virüstür. Onun içindir ki maddiyattan önce sahiplenecegimiz yeni üyemizin maneviyatı ve sağlığı çok daha ön plandadır. 

Yorumlar
73 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer