''ŞEKER'' SAF GRİ BRİTİŞ DÜNYA GÜZELİ :)

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 1539
İlan Tarihi 14 Ocak 2021
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Dişi
Durum Satılık
Aşı Yok
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

SAFKAN BRİTİŞH YAVRUMUZ 2 GÜN SONRA VERİLECEK DAHA 58 GÜNLÜK TUVALETİNİ KUMA YAPIYOR TIRNAKLARI YENİ KESİLDİ İÇ DIŞ PARAZİTİ YAPILDI MAMAYA YENİ YENİ BAŞLIYOR ÇOK İNSANCIL İNSAN YALAMAYI ÇOK SEVİYOR AMA YANLIZ KALMAK ONA GÖRE DEĞİL İLGİLENEBİLECEK ONA DEĞER VERECEK ZAMANINI AYIRACAK GECELERİ ONA SARILIP YATACAK BİR YUVA ARIYOR UYURKEN GENELDE SİZE SIRNAŞMAK FAVORİSİ ÇÜNKİ :) YATAKTAN İNMEZ PEK HANIMEFENDİ BİR OKADAR AKILLI VE OYUNCUDUR NEREYE GİDERSENİZ PEŞİNİZDEN KOŞAR GELİR EVDE :) 

İLK 2 AY SİZİ YORMAMAK ADINA :

1.5 KİLO MAMA

10 LİTRE KUM 

TUVALETİ

MAMA KABI 

TARAĞI 

OYUNCAĞINIDA VERİYORUZ FİYATIN İÇİNDE İSTEMEYEN OLURSA EŞYALARI DAHA YENİ GELDİ ŞUANDA KULLANDIĞI EŞYALAR SIFIR O KULLANIYOR ALIŞTI ONLARA AMA SİZ BİLİRSİNİZ İSTEMEYEN OLURSA -150 FİYATDAN DÜŞERİM AMA KESTİĞİM FİYATA BUNLARI ALAMAZSINIZ :)  ŞEHİR İÇİ (TRABZON) FİYATI AZCIK DAHA DÜŞER.ŞEHİR DIŞI FİYAT NETTİR ! ŞEHİR DIŞI GÖNDERİM YAPILIR .YAVRUMUZA BAKAMAYACAK OLAN PARASI PULU ÖNEMLİ DEĞİL CAN VAR ORTADA LÜTFEN SEBEP OLMASIN İLGİLENMEYİP BİR ODAYA TEK KİTLEYECEKSENİZ HİÇ ALMAYIN LÜTFEN !!!!! ŞİMDİDEN YENİ YUVASINA HAYIRLI OLSUN ...HERZAMAN YAVRULARIMIN ARKASINDAYIM TONBİŞ EN İYİ ÜRÜNLERLE MAMALAR KUMLAR VİTAMİNLER PUDRALAR İLE BAKIYORUM PETŞOP KEDİSİYLE KARIŞTIRMAYIN İLK 1 HAFTA BİŞE OLURSA PARANIZI İADE EDERİM SORUN YOK :) 

TAKAS DÜŞÜNÜLÜR KÖPEK İLE SADECE CHOW CHOW! 

ÇİN ASLANI 

* ŞEHİR DIŞI GÖNDERİM YAPILIR...

Yorumlar
427 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer