Scottish Fold Yavrular (Anne Ukrayna’dan)

Fotoğraflar yükleniyor

3.500
İlan No 4960
İlan Tarihi 27 Temmuz 2021
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek
Durum Rezervasyona Açık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

23 Mart 2021 doğumlu olan yavrularım hem ırk olarak hem cins olarak çok özel yavrular 2 adet Beyaz Scottish Fold mevcuttur. Anne kedi Ukrayna'dan getirilmiş gri SCOTTİSH FOLD, baba lekesiz beyaz yarım kırık kulak SCOTTİSH STRAIGHT. Ev ortamında büyütülmüş anne ve babadan olan yavrular. Anne ve babanın tüm aşıları tam olup, piyasanın en iyi mamaları ile yetiştirildiler. Çok oyuncu ve aklıllı kediler, kedi kumu haricinde asla başka bir yere idrarını ya da dışkısını yapmazlar. Dileyen olursa anne ve babanın kimliklerinin taranmış halini paylaşbilirim. Ayrıntılı bilgi için ulaşabilirsiniz.

Bir Scottish Fold 45 günlük

Bir Scottish Fold 4,5 aylık

Yorumlar
292 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer