İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

Safkan maviş efsane güzellikte exotic yavrum

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 859
İlan Tarihi 4 Eylül 2020
Yaş 3 Aylık
Cinsiyet Erkek
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var

Safkan exoticshorthair erkek yavrum değerine bilene gidecek, yoksa kendime ayıracağım.   Yurtdışı Safkan soy belgesine sahip anne babanın yavrusudur. İstanbul içi elden teslim veya diğer illere gönderim vardır. WC eğitimi ve kuru mama alışkanlığı kazanmıştır. Sosyal Uysal sakın oyuncu ve sevecen bir karaktere sahiplerdir

Yorumlar
104 kez görüntülendi.

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer