İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur. İlandaki bilgiler güncelliğini yitirmiş veya ilandaki ürün satılmış olabilir.

safkan 0 kulak scottsh bebekler evinize neşe getiricek

Fotoğraflar yükleniyor

1.500
İlan No 665
İlan Tarihi 4 Ekim 2020
Yaş 2 Aylıktan Küçük
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Yok

scottsh fold bebek kedilerimizin annesi ve babası bizde ziyeret ederek anne babası yanından yavrukedinizi alabilirsiniz sütten kesilince teslim edilicek annesini yeterli emmesi yavrunun sağlığı ve bağışıklık sistemi için önemli sağlıklı ve neşeli bebekler ailemizle sevgiyle bakılıp yeni yuvasınada sevgi getiriceklerdir :)

babası scottsh fold (kırık kulak) golden 0 kulaktır ve koku brakmayan çok sakin mizaçlı sağlıklı bir kedidir. yavrular babasının özelliklerini taşımaktadır

annesi scottsh strahig (dik kulak) blue rengi çok zeki ve kibar bir hanımefendidir. bu cinsler sakin mizaçları ve zekilikleriyle tam bir ev ve aile kedisidir.

evimizde sadece yavruların anne ve babası bizim ailemizim ferdleri olarak bizimle yaşıyor yavruları gerçekten ömürlük deyerini bilicek ailelere sahiplendiriceğiz.

şuan tuvalet eğitimine başladık kum kabını tamamen öğrenip sütten kesilince artık yeni yuvalarına kavuşa bilirler daha ayrıntılı bilgi için telefondan ulaşa bilirsiniz.Yorumlar
196 kez görüntülendi.

Rumeysa yıldız

Üyelik tarihi: 17 Mayıs 2020

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep553 871 95 17
WhatsApp553 871 95 17
İlan sahibi: Rumeysa yıldız
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve satışı yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

Footer