Koca Kafa Macar Rottweiler Yavruları

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
Türü Köpek Cinsleri
Cinsi Rottweiler
İlan No 36970
İlan Tarihi 18 Mayıs 2023
Yaş 2 Aylık
Cinsiyet Erkek/Dişi
Durum Satılık
Aşı Var
İç Parazit Var
Dış Parazit Var
Kredi Kartına Ödeme Yok
Şehir Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 30 İstek aldı
İncelenen İlan 9 Arama aldı
Görüntülenme 475 kez görüntülendi.

ilanlarımızdaki resimlerimiz yavrularımıza ait olup temsili fotoğraf kullanılmamaktadır... 

Yavrularımızın tamamının günü gelmiş bütün aşı ve parazit uygulamaları veteriner hekimlerimiz tarafından uygulanmış olup düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmektedirler.

Yavrularımızın tümü safkan, ırk ve sağlık garantilidir. Parazit tedavileri ve günü gelmiş uygulamaları tamamlanan yavrularımız sağlık durumundan emin oldugumuz takdirde yeni ailelerini bulmak için hazır hale gelmektedirler.. Sahiplendirme sonrasında bakım, beslenme ve eğitim konusunda 7/24 yardım alabilirsiniz.. Türkiyenin her yerine sorumlulugumuzda garantili ulaşım sağlamaktayız.  

Yorumlar

can berk

Üyelik tarihi: 8 Haziran 2021

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
WhatsApp
İlan sahibi: can berk
Ara WhatsApp

 

Dolandırıcılara Dikkat

 


Patibul.com, pet arayanlar ve sahiplendirme yapanları buluşturan bir platform olup, satış yapmamaktadır. Bunun için hayvan alacak kişilerin, hayvan satan kişilerle mutlaka yüz yüze görüşmesi gerektiğini söylemektedir. Yüz yüze görüşülmeyen kişilere hiçbir şekilde kaparo ya da bir benzeri ödeme yapılmaması gerekmektedir.

Patilbul.com’da kullanıcılar tarafından açılan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna yönelik tüm sorumluluk ilan sahibine aittir. PatiBul.com, bu noktada herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.